Благодійний урочистий захід до Дня Конституції України на підтримку ЗСУ

Дата: 28.06.2023 17:34

Урочистий благодійний захід до Дня Конституції України на підтримку ЗСУ відбувся у приміщенні будинку культури с. Локниця, сьогодні, 28 червня 2023 року.

Голова Локницької сільської ради Петро Харковець та заступник голови Локницької сільської ради Олена Швайко, під час урочистості вручали Грамоти за сумлінне виконання обов'язків військової служби, зразкову військову дисципліну, вірність українському народу, вагомий внесок у зміцнення обороноздатності Локницької територіальної громади та з нагоди відзначення державного свята - Дня Конституції України, військовослужбовцям.

Всі зібрані на благодійному заході кошти будуть передані на потреби наших захисників.

Війна триває і запитів від наших військових багато. Тому ми маємо об’єднуватися, щоб допомагати та висловити нашу підтримку Збройним Силам України.

Дякуємо вам всім, хто долучився до доброї справи! Ми впевнені, що скоро буде наша перемога!

Разом до Перемоги!