Моніторинговий візит щодо діяльності Добровільної пожежної команди с. Кухче

Дата: 22.07.2023 16:25

З робочим візитом відвідав Локницьку громаду, 19 липня 2023 року, представник Фонду міжнародної солідарності в Україні, Волчецький Микола Мефодійович - експерт-опікун закріплений за нашою громадою щодо впровадження проєкту "Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні", що реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми "U-LEAD з Європою" і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Під час зустрічі голова Локницької сільської ради Петро Харковець та Микола Волчецький обговорили ряд питань щодо діяльності Добровільної пожежної команди с. Кухче і оглянули пожежне приміщення.