Дата: 18.09.2023 09:32

За підтримки програми EU4Business Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнської міської територіальної громади продовжується робота проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану»

Оригінал публікації щодо Продовжується робота проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану» за посиланням:

✅Друзі, якщо серед ваших знайомих є підприємці, яким можуть бути цікавими ці заходи, поділіться з ними посиланням.

✅Зміст публікації є виключною відповідальністю Всеукраїнської Асоціації ОТГ і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.

#eu4business#MovingForwardTogether#sme_support_EU_GIZ#GIZ_Trade_EU_UA_Association