Засідання тридцять першої сесії восьмого скликання Локницької сільської ради

Дата: 28.09.2023 10:33

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

26 вересня 2023 року відбулося засідання 31 сесії 8 скликання Локницької сільської ради

На сесію були запрошені депутати, керівники установ та організацій розташованих на території Локницької громади.

Сесію відкрив та вів голова сільської ради - Петро Степанович Харковець.

До порядку денного сесії було включено питання:

1.  Про затвердження Програми організації харчування в закладах освіти Локницької сільської ради в 2023 році.

2.Про затвердження акту приймання- передачі матеріальних цінностей для військової частини А 7032.

3. Про  внесення змін до Програми підтримки територіальної оборони та добровольчого формування, підготовки населення Локницької сільської територіальної громади до участі в русі національного спротиву на 2023 рік.

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету

5. Про внесення змін до програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги  Локницької сільської ради на засадах сімейної  медицини на 2023 рік.

6. Про внесення змін до «Програми забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони на території Локницької  територіальної громади на 2023 рік».

7. Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік.

8. Про внесення змін до рішення сільської ради «Про встановлення ставок земельного податку на території Локницької сільської ради на 2023 рік» від 23.06.2022 року за № 687.

9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування військовій частині 1495 для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України від прикордонного знаку № 480 до прикордонного знаку № 538 розташованої за межами населених пунктів на території Локницької сільської ради, Вараського району Рівненської області.

10. Різне.