Вручення Грамот та Подяки Добровільній пожежній команді с. Кухче та Місцевій пожежній охороні с. Локниця

Дата: 03.10.2023 12:44

Від Головного управління ДСНС України у Рівненській області представники Добровідьної пожежної команди с. Кухче отримали Грамоту за активну участь у справі ліквідації пожеж на території Локницької громади, водій пожежного автомобіля ДПК Сергій Данілович нагороджений Грамотою за взаємодію та співпрацю з ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Також від Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області колектив місцевої пожежної охорони с. Локниця отримав Подяку за ліквідацію пожеж на території громади, оперативне реагування на виклики, врятоване майно громадян, а також за професіоналізм та командну роботу.

Фото без описуФото без опису

Крім того, голова Локницької сільської ради Петро Харковець для покращення роботи пожежників вручив ліхтарі членам Добровільної пожежної команди с. Кухче (5 шт) та Місцевої пожежної охорони с. Локниця (1 шт).