Засідання круглого столу

Дата: 15.11.2023 14:42

Представник Добровільної пожежної команди с. Кухче Микола Марчук, 13 листопада 2023 року (м. Київ), взяв участь в круглому столі "Організаційно-правові питання системи цивільного захисту, в тому числі добровільної пожежної охорони, під час перехідного періоду до європейської системи реагування.

Організатор вищезазначеного заходу Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні

Круглий стіл відбувся в рамках проєкту “Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні”, що реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми “U-LEAD з Європою” і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.