Гуманітарна допомога від Фонду Міжнародної Солідарності

Дата: 29.11.2023 10:33

Локницька сільська рада отримала від Фонду Міжнародної Солідарності  дефібрилятор “Samaritan PAD 350P + додаткові комплекти акумуляторів + додатковий набір електродів + педіатричний модуль” - 1 шт. вартістю 4 465,00 злотих

Дефібрилятор - медичний прилад, який застосовується для швидкої електроімпульсної терапії грубих порушень серцевого ритму.

У липні 2023 року проходили навчання з надання домедичної допомоги (застосування дефібрилятора) в м. Львів два добровольця-вогнеборця, тому дефібрилятор “Samaritan PAD 350P передали на Добровільну пожежну команду с. Кухче.

Дана допомога була надана Фондом міжнародної солідарності Республіка Польща, у партнерстві з BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego) – Польським Банком розвитку та завдяки фінансуванню Європейського Союзу.