Вітання з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 09:33

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний розвиток територіальних громад, благополуччя та створення комфортних умов для проживання мешканців.

Наше з вами завдання – працювати на благополуччя територіальної громади та відстоювати її інтереси. Це робота відповідальна, щоденні виклики, прийняття складних рішень. Особливо в умовах війни, коли перед нами постійно постають нові завдання.

Бажаю вам професійних досягнень і успіхів у роботі, вдячності від людей, міцного здоров’я, родинного тепла та віри в нашу Перемогу.

З повагою,

голова Локницької сільської ради                                Петро ХАРКОВЕЦЬ