Обігрівай житло безпечно!

Дата: 15.12.2023 16:42

Кожна 5-та пожежа на території Вараського району цьогоріч виникала через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей.

Ми вкотре нагадуємо громадянам основні правила, яких варто дотримуватися під час опалювального сезону:

- не використовуйте для опалення печей дрова, довжина яких перевищує розміри топливника;

- очищуйте димоходи від сажі не рідше одного разу на три місяці;

- не розміщуйте паливо й інші горючі матеріали безпосередньо перед топковим отвором;

- не залишайте розпалені печі без нагляду і тим паче не доручайте нагляд за ними дітям;

- не сушіть і не складайте на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали.

Пам'ятайте, що дотримання правил пожежної безпеки допоможе вам вберегти свою домівку від пожежі.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області