Дата: 02.02.2024 12:13

У приміщенні Локницької сільської ради 30 січня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету. Засідання відкрив та вів сільський голова Локницької сільської ради Харковець Петро Степанович.

На порядок денний  виконавчого комітету виносились такі питання:

1. Про організацію роботи по доступу до публічної інформації Локницькій сільській раді та її виконавчих органах.

2.Звіт начальника відділу ЦНАП Даніловича В.Р. про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» Локницької сільської ради за 2023 рік.

3. Звіт директора комунального закладу «Локницька центральна публічна шкільна бібліотека» Кушнерук Л.Д. про роботу КЗ « Локницька ЦПШБ» за 2023 рік.

4. Про   визначення  об’єктів та видів суспільно  корисних робіт,

на які можуть залучатися особи, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та порушників, на яких накладено примусове стягнення із заборгованості зі сплати аліментів.

5.Про стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли до Локницької сільської ради у 2023 році.

6. Про затвердження графіків прийому громадян з особистих питань посадовими особами сільської ради.

7. Про зміну  поштової адреси житлового будинку Гриценко О.О.

8. Про присвоєння поштової адреси об’єкту (башня Рожновського).

9.  Про присвоєння поштової адреси житловому будинку Гриценко А.І.

10. Різне.