Кінопоказ фільму «Євромайдан SOS» для суб’єктів пробації

Дата: 22.02.2024 10:02

20 лютого в Україні вшановувався День Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні, 10 років тому, під час Революції гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану.

З метою формування почуття патріотизму та шанобливого ставлення до Героїв Небесної сотні, загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України 21.02.2024 року для суб’єктів пробації на базі кіноклубу медіа просвіти з прав людини Docudays UA, який діє при Вараському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області проведено кінопоказ документальної стрічки «Євромайдан SOS», в  якому висвітлено тему захисту прав людини у період збройного конфлікту, ознайомлення з інформацією про події 2014-2016 року з точки зору громадських активістів, ознайомлення про наслідки з порушень прав людини та важливості існування громадянського суспільства і його цінність для розвитку України в цілому.

Фільм відзнятий у 2016 році українським режисером Сергієм Лисенком та входить до закритої колекції Docudays UA.

Учасники заходу активно приймали участь в обговоренні документального кіно, дискутували, залучалися до вправ на розвиток соціальної згуртованості, взаємодії і комунікації. На при кінці заходу ділилися своїми думками і баченнями щодо майбутньої непереможної України.

#пробація_України

#docuclub