Відкрито набір для участі у проєкті “Girls Diplomatic Academy 2.0 / Академія дипломатії для дівчат 2.0” для дівчат, що не вивчають дипломатію та міжнародні відносини

Дата: 18.03.2024 11:52

У 2024 громадська організація “Жіноча Ліга”  за грантової підтримки Українсько-данського молодіжного дому реалізує проєкт “Girls Diplomatic Academy 2.0 / Академія дипломатії для дівчат 2.0”. Цей проєкт було засновано у 2022 у рамках програми “EU4Youth Alumni Network” за підтримки Європейського Союзу.

Проєкт “Girls Diplomatic Academy 2.0 / Академія дипломатії для дівчат 2.0” - це інструмент, завдяки якому дівчата 17-21 років з різним життєвим досвідом можуть отримати експертні знання та навички, які допоможуть їм в майбутньому активно долучитись до сфери формальної та неформальної дипломатії, стати у ній змінотворицями, а також розвинути стійкість до дезінформації та маніпуляцій.

Якими є складові проєкту?

• 10 практично-орієнтованих онлайн-зустрічей з крутими спікерками, спілкування з представницями дипломатичного корпусу України, а також інтерактивні активності на командотворення

• Добірки додаткових ресурсів з кожної теми

• Постійне спілкування та підтримка в спільному чаті

• Навчальний візит до Києва для найбільш старанних випускниць проєкту

• Конкурс ініціатив випускниць проєкту, спрямованих на залучення людей з різноманітним досвідом до сфери формальної та неформальної дипломатії та громадського активізму

• Менторська, організаційна та фінансова підтримка в реалізації 3 найкращих ініціатив

• Можливість взяти участь у стажуванні у міжнародній організації/представництві міжнародної організації в Україні упродовж 1 місяця

• Про що ми будемо говорити у рамках проєкту?

• Вступ до дипломатії. Лідерство. Визначення пріоритетів та цілей (6 квітня з 10:00 по 13:00)

• Розвиток та здобутки української дипломатії (13 квітня з 10:00 по 13:00)

• “Чоловічий клуб” або чи є місце для жінок у сфері дипломатії? (27 квітня з 10:00 по 13:00)

• Дипломатичний протокол та ефективна комунікація на міжнародній арені (4 травня з 10:00 по 13:00)

• Роль Ради Європи в захисті прав людини (18 травня з 10:00 по 13:00)

• Європейський Союз: Куди ми прямуємо та навіщо? (25 травня з 10:00 по 13:00)

• НАТО та безпековий порядок денний України (8 червня з 10:00 по 13:00)

• ООН: рудимент попереднього десятиліття чи живий організм? (15 червня з 10:00 по 13:00)

• Культурна та молодіжна дипломатія (29 червня з 10:00 по 13:00)

Для кого цей проєкт?

• для дівчат 17-21 років з усіх куточків України

• для дівчат, що здобувають освіту в коледжі або університеті на спеціальності, не пов’язаній з міжнародними відносинами (наприклад, вивчають історію Давнього Сходу, геодезію, туризм, менеджмент, економіку підприємства, біотехнології, тощо)

• для амбітних, активних дівчат, які цікавляться сферою дипломатії та міжнародних відносин і готові стати змінотворицями у ній

• для дівчат, що мають бажання якісно розширити своє коло спілкування та потрапити в середовище таких же амбітних, активних та вмотивованих людей

• Для участі у проєкті зацікавленим дівчатам потрібно:

• до 23:59 24 березня 2024 заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/RmcxjG28ohG2GPht8

• Детальніше з проєктом можна ознайомитись в офіційному Instagram-акаунті: https://www.instagram.com/gda.ua/.