Правила безпечного використання електроприладів

Дата: 08.04.2024 11:47

Дуже важливо дотримуватись правил пожежної безпеки, особливо при використанні електроприладів в будинку чи квартирі. Нагадаємо кілька важливих порад що допоможуть убезпечити себе від пожежі:

- Перевіряйте стан електроприладів перед використанням — переконайтеся, що вони не мають ознак пошкодження.

- Не перевантажуйте розетки — уникайте підключення великої кількості енергоємних пристроїв до однієї розетки.

- Будьте уважні до подовжувачів — переконайтеся, що вони розраховані на потужність, яку споживають ваші прилади.

- Після використання не залишайте ввімкненими електроприлади — бажано вимикати техніку з розетки — так ви точно захистите себе від короткого замкнення у разі перепадів напруги.

- Не лишайте електроприлади без нагляду — не слід виходити з дому, якщо працює пральна машина, сушарка, посудомийка.

- Якщо ви помітили, що кабель чи розетка пошкоджені, негайно зверніться до фахівців для ремонту чи заміни.

Дотримання цих простих рекомендацій збереже не тільки ваше майно, але й життя. У разі надзвичайної ситуації телефонуйте за номером 101 або 112.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у рівненській обалсті