Необережність під час куріння забирає життя

Дата: 08.04.2024 11:48

Пожежі, викликані непогашеною цигаркою, або сигаретою, є більш розповсюдженими, ніж може здатися на перший погляд. Двоє з трьох загиблих на пожежах в минулому році у Вараському районі втратили найдорожче – життя, саме через необережність під час куріння.

Більшість пожеж, спричинених курінням, пов'язана з курінням у нетверезому стані у ліжку. Пияцтво розкладаюче діє на особистість людини, призводить до моральних і матеріальних збитків оточуючим, всьому суспільству загалом. Всі випадки пожеж від куріння у ліжку схожі один на другий: п’яна людина, що палить, засинає, цигарка падає і від неї спочатку загорається постіль, а потім меблі у кімнаті.

Держслужба з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян: паління в нетверезому стані призводить до пожеж, під час яких пошкоджується майно, травмуються і гинуть люди. Заядлі курці, нехтуючи своїм життям, наражають на небезпеку й оточуючих.

Закликаємо: цінуйте своє здоров’я та життя! Недбале ставлення людей до власної безпеки – стає причиною значної кількості пожеж!

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області