Засідання 38 сесії 8 скликання Локницької сільської ради

Дата: 11.04.2024 14:02

10 квітня 2024 року відбулося засідання 38 сесії 8 скликання Локницької сільської ради .

На сесію були запрошені депутати, керівники установ та організацій розташованих на території Локницької громади.

Сесію відкрив та вів голова сільської ради - Петро Степанович Харковець.

До порядку денного сесії були включені питання:

1.  Звіт про виконання сільського бюджету за І квартал 2024 року.

2.  Звіт про роботу заступника сільської ради з питань діяльності виконавчих органів Швайко О.О.

3. Про звіти старост Локницької сільської ради.

4. Про затвердження Програми створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Локницької сільської ради на 2024-2026 роки.

5. Про внесення змін до Програми підтримки Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань на 2024-2025 роки.

6.  Про внесення змін до сільського бюджету на 2024 рік.

7. Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей.

8.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) земельних ділянок для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд.

9. Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, які знаходяться за межами населених пунктів на території Локницької сільської ради.

10. Про надання в оренду земельної ділянки гр.Ломако В.І. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Вільхова,2 с.Кухче Вараського району Рівненської області.

11.  Різні питання.

По всім питанням були прийняті відповідні рішення.