Відпочивай безпечно

Дата: 15.04.2024 17:43

Щоб відпочинок на природі минув без "пригод" та максимально безпечно, нагадаємо вам кілька корисних основ

Не варто розпалювати вогонь на відкритій місцевості. Подбайте завчасно про мангал, або обгородіть місце майбутнього вогнища каменями, розчистіть його від залишків сухої трави.

Ворог ніколи не працює за розкладом. У разі оголошення "Повітряної тривоги" обов’язково слідуйте в укриття. Плануючи відпочинок, завчасно перегляньте карту найближчих укриттів!

Так, коли тепло дуже хочеться вирушити у подорож до лісу, чи кудись на природу. Але не варто забувати, що наша природа повна небезпечних сюрпризів. Вибухонебезпечні предмети гарно маскуються свіженькою травою, і помітити їх дуже важко.

Тепло оманливе, і так і провокує на зайві ризики. Ще не час купатись!

Будьте пильні. Не варто наражати себе на небезпеку. Перечитайте ще раз, порадьте друзям та знайомим та обов'язково розкажіть ці правила дітям!

Не забувайте, в разі надзвичайної ситуації телефонуйте за номером 101!

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській областім