Рятувальники Рівненщини закликають мешканців області запобігати пожежам у природних екосистемах

Дата: 15.04.2024 17:45

З початку року на території області вже трапилося 120 пожеж залишків сухої рослинності та сміття на відкритій території загальною площею 44,6 га.

Варто пам’ятати, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків відповідно до ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від 3060 до 6120 грн. і на посадових осіб від 15300 до 21420 грн.

Тому почнемо формувати свою свідомість та культуру ставлення до навколишнього середовища з себе. Давайте запобігати вогняному лиху разом.

У випадках виявлення пожежі – негайно повідомте про це рятувальників за телефонами «101» або «112».

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській областімм