Алгоритм дій при виявленні ВНП

Дата: 24.04.2024 18:00

Вибухонебезпечні предмети несуть загрозу для життя і можуть зустрітися у найнеочікуванішому місці, важливо знати як діяти, у разі їх виявлення. Ми рекомендуємо дотримуватись наступних кроків:

1️. У разі виявлення невідомого потенційно небезпечного пристрою, не торкайтесь його, навіть невеликі зміни положення можуть призвести до детонації.

2️. Обережно відійдіть на безпечну відстань, важливо йти тим самим шляхом, яким ви прийшли.

3️. Не використовуйте гаджети поруч з ВНП — це може спровокувати детонування.

4️. На безпечній відстані, повідомте про знахідку оперативні служби. Детально розкажіть про місце та характер знахідки.

5️. Попередьте оточення про знахідку, не допускайте нікого до місця виявлення.

Уважність та обережність — запорука вашої безпеки. Не ходіть в місця, що не були офіційно обстежені, зі списком таких місць ви можете ознайомитись на регіональних сайтах.

У разі виявлення потенційно небезпечного предмета телефонуйте за номером 101, або 112!

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській областім