Прийом заявок до ДАР на отримання дотацій на оброблювану землю від фермерів деокупованих територій стартує 1 травня

Дата: 30.04.2024 14:03

Для аграріїв лише з деокупованих територій та територій, на яких завершені бойові дії з 1-го травня поточного року в Державному аграрному реєстрі розпочнеться подання заявок на окрему бюджетну субсидію на оброблювані угіддя.

Допомогу зможуть отримати сільгосптоваровиробники окремих районів Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей. Райони визначено згідно з наказом Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 року №309.

Про початок подання заявок для інших областей за напрямами державної підтримки, які будуть реалізовуватися через Державний аграрний реєстр БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ДОДАТКОВО.

Заявки прийматимуть у ДАР до 30 червня 2024 року.