Застарілі боєприпаси часів світових війн досі знаходять у Вараському районі

Дата: 02.05.2024 11:30

З початку 2024 року до рятувальників надійшло 2 повідомлення про виявлення боєприпасів часів ІІ світової війни на території Вараського району, а саме:

артилерійський снаряд калібру 76 мм знайшли на території приватного домогосподарства в селищі Зарічне 17 квітня;

на ще два артснаряди калібру 122 мм і 152 мм натрапили під час проведення земляних робіт в полі 1 квітня біля с. Чернин Зарічненської тергромади.

Всі необхідні дії, для знищення цих застарілих боєприпасів було здійснено піротехніками аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Рятувальники нагадують, застарілі боєприпаси, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні.

Не наражайте себе на небезпеку: в жодному разі не торкайтесь небезпечного предмету, не переносьте та не розбирайте його, не кидайте у багаття – це дуже небезпечно! Негайно повідомте про небезпечну знахідку за номером «101» або «102»!

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області