ПРРО від податкової служби суб’єкт господарювання може безкоштовно завантажити на вебпорталі ДПС

Дата: 10.05.2024 09:19

ГУ ДПС у Рівненській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що Державною податковою службою України розроблено версії програмного забезпечення (далі – ПЗ) програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) для операційних систем iOS (Apple), Windows, Android та Web-версію. Так, суб’єкти господарювання можуть безкоштовно завантажити відповідне ПЗ на вебпорталі ДПС.
              Для використання ПРРО від ДПС суб’єкту господарювання потрібно:
              1. Завантажити та встановити ПЗ ПРРО відповідне операційній системі пристрою – з AppStore для iOS (версії 15 або новіше), з PlayMarket для Android (версії 8.1 або новіше), з вебпорталу ДПС для Windows (версії 7 SP1 або новіше). Для використання вебверсії перейти за посиланням: https://webrro.tax.gov.ua/account/login?ReturnUrl =/.
              2. Переконатись, що суб’єктом господарювання подано через Електронний кабінет або Єдине вікно подання електронної звітності наступні форми:
              – повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20–ОПП (ідентифікатор форми F1312005 для фізичних осіб – підприємців, J1312005 для юридичних осіб);
              – заява про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1–ПРРО (ідентифікатор форми F1316605 для фізичних осіб – підприємців, J1316605 для юридичних осіб);
              – повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа про касира за формою № 5–ПРРО (ідентифікатор форми F1391802 для фізичних осіб – підприємців, J1391802 для юридичних осіб (далі – Повідомлення за ф. № 5–ПРРО));
              3. Запустити застосунок та авторизуватися за допомогою КЕП, який було вказано в Повідомленні за ф. № 5–ПРРО.
              ПРРО, яке надається Державною податковою службою на безоплатній основі має такі можливості:
              – створення та реєстрація фіскальних чеків;
              – легке додавання товарів та послуг у фіскальний чек;
              – друк та відправка фіскальних чеків покупцям на пошту або у месенджери;
              – відкриття/закриття зміни;
              – службове внесення/службова видача;
              – ведення довідників номенклатури;
              – експорт/імпорт довідників номенклатури;
              – продаж товарів/послуг, відсутніх в довіднику номенклатури;
              – використання сканера штрих-кодів;
              - використання різних форм розрахунку (готівкова/безготівкова/комбінована (готівка/картка));
              – просте оформлення знижки на окремий товар або всю суму чека;
              – оформлення повернення товарів та чеків повернення;
              – формування та перегляд X-звіту;
              – формування та перегляд Z-звіту;
              – автоматичне або ручне закриття зміни та відправка Z-звіту.
              Керівництво користувачів безкоштовного програмного рішення ДПС для версій WEB, Android, iOS та Windows розміщені за посиланням: Головна/БАНЕР/Програмні РРО/Керівництво користувача безкоштовного ПРРО (WEB, Android, iOS, Windows) (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/).