Пошук

Наказ № 25-о Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів на плановий 2026 рік та наступні два бюджетні періоди

Дата: 31.10.2025 14:07
Кількість переглядів: 75

 

 

ЛОКНИЦЬКА СЕЛЬСЬКА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

НАЧАЛЬНИКА ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ

 

24 жовтня 2025 року                                                                                   № 25-о

 

Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів на плановий 2026 рік та наступні два бюджетні періоди

 

 

Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 25 листопада 2024 року № 604 «Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів місцевого бюджету», на виконання частини третьої статті 75 Бюджетного кодексу України, керуючись частиною дев’ятою пункту 6 Положення про фінансовий відділ Локницької сельської ради, затвердженого рішенням  сесії Локницької сільської  ради 7 скликання 06 жовтня 2020 № 839:

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Інструкцію з підготовки бюджетних запитів на плановий 2026 рік та наступні два бюджетні періоди, що додається.

2. Забезпечити в установленому порядку доведення цього наказу до відома головних розпорядників коштів бюджету Локницької сільської територіальної громади на 2026 рік та забезпечити офіційне оприлюднення цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

 

Начальник фінансового відділу

Локницької сільської ради                                              Марія ЗАМАШНА

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказом начальника фінансового відділу Локницької сільської ради Рівненської області

25.10.2025 № 25-о

 

ІНСТРУКЦІЯ

з підготовки бюджетних запитів на плановий 2026 рік та наступні два бюджетні періоди

 

I. Загальні положення

 

1. Ця Інструкція розроблена відповідно до вимог частини третьої статті 75 Бюджетного кодексу України і визначає підходи до розрахунку та розподілу граничних показників видатків бюджету сільської територіальної громади та надання кредитів з бюджету сільської територіальної громади на плановий 2026 рік та наступні за плановим два роки, встановлює порядок складання та аналізу бюджетних запитів для підготовки проєкту рішення про бюджет сільської територіальної громади. 

 

2. У цій Інструкції терміни вживаються у значеннях, наведених у Бюджетному кодексі України (далі — Кодекс) та інших нормативно-правових актах, що регламентують бюджетний процес.

 

3. Граничні показники видатків бюджету сільської територіальної громади та надання кредитів з бюджету сільської територіальної громади на середньостроковий період (далі – граничні показники) і бюджетний запит головного розпорядника коштів бюджету сільської територіальної громади (далі – бюджетний запит) складаються з використанням автоматизованої інформаційно-аналітичної системи та подаються у визначені терміни та порядок до фінансового відділу Локницької сільської ради (далі – фінансовий відділ) за такими формами:

 

Граничні показники видатків місцевого бюджету та надання кредитів з місцевого бюджету на середньостроковий період (додаток 1);

 

Бюджетний запит на 20___–20___ роки загальний (Форма 20___-1) (далі — Форма БЗ-1) (додаток 2);

 

Бюджетний запит на 20___–20___ роки індивідуальний (Форма 20___-2) (далі — Форма БЗ-2) (додаток 3).

 

Засоби кваліфікованого електронного підпису застосовуються для кожної з форм бюджетного запиту окремо.

 

Форми БЗ-1 та БЗ-2 є обов’язковими для заповнення і подання.

 

4. Усі вартісні показники у документах, визначених цією Інструкцією, наводяться у гривнях, з округленням до цілого числа.

 

Бюджетний запит містить показники загального фонду бюджету сільської територіальної громади (далі — загальний фонд) та спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади (далі — спеціальний фонд).

 

5. Бюджетний запит складається на середньостроковий період (плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди) відповідно до вимог цієї Інструкції та Інструкції з підготовки бюджетних запитів місцевого бюджету затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 25.11.2024 року № 604, які відповідно до частини третьої статті 75 Кодексу доводяться фінансовим органом до головних розпорядників.

 

Інформація, яка включається до бюджетного запиту, має характеризувати направленість дій головного розпорядника на досягнення цілей державної політики, визначених у Бюджетній декларації, регіональної та місцевої політики через реалізацію визначених ним бюджетних програм.

 

Головний розпорядник забезпечує узгодженість стратегічного та бюджетного планування шляхом визначення набору заходів та результативних показників бюджетних програм, які є необхідними та достатніми для виконання показників досягнення цілей державної, регіональної та місцевої політик (далі — цілей) у середньостроковій перспективі.

 

Бюджетний запит містить інформацію про усі бюджетні кошти, використані головним розпорядником у попередньому році і які він планує використати у поточному році та у середньостроковому періоді, та усі бюджетні програми, які реалізовані, реалізуються та пропонуються до реалізації у відповідному бюджетному періоді

 

6. У формах документів, визначених цією Інструкцією, зазначаються код та найменування:

 

місцевого бюджету — відповідно до Довідника місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28 грудня 2009 року № 1539 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28 лютого 2024 року № 98) (далі — код бюджету);

 

видів надходжень місцевого бюджету — відповідно до Класифікації доходів бюджету, Класифікації фінансування бюджету за типом кредитора, Класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов’язання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11, та відповідно до Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2017 року № 793 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 17 грудня 2020 року № 781) (у частині повернення кредитів до бюджету);

 

видатків та надання кредитів з місцевого бюджету — відповідно до Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2017 року № 793 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 17 грудня 2020 року № 781), Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету, Економічної класифікації видатків бюджету та Класифікації кредитування бюджету, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11;

 

головних розпорядників — відповідно до Типової відомчої класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2017 року № 793, та установчих документів.

 

7. У формах бюджетного запиту зазначаються дані:

 

за попередній бюджетний період (звіт) — дані річного звіту за попередній бюджетний період, наданого органами Казначейства (далі — показники відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період);

 

на поточний бюджетний період (затверджено) — показники, затверджені розписом бюджету сільської територіальної громади на поточний бюджетний період (з урахуванням усіх внесених змін, станом на 01 жовтня року, що передує плановому) (далі — показники, затверджені розписом на поточний бюджетний період);

 

на середньостроковий період (план) — показники за видами надходжень, видатків та кредитування місцевого бюджету, які є основою для складання проєкту рішення про місцевий бюджет на плановий бюджетний період та наступні за плановим два бюджетні періоди.

 

ІІ. Розрахунок граничних показників, доведення до головних розпорядників інструкцій з підготовки бюджетних запитів

 

1. Граничні обсяги та індикативні прогнозні показники розраховуються на основі:

 

- прогнозу економічного і соціального розвитку України на плановий бюджетний період та основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на наступні за плановим два бюджетні періоди;

- основних напрямів бюджетної політики на наступний бюджетний період;

- програми соціально-економічного та культурного розвитку Локницької сільської територіальної громади на 2026 рік.

 

2. Розрахунок граничних обсягів та індикативних прогнозних показників здійснюється з урахуванням:

 

прогнозних обсягів доходів;

 

розміру прожиткового мінімуму та рівня його забезпечення;

 

розміру мінімальної заробітної плати та посадового окладу працівників                                І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (далі - Єдина тарифна сітка);

 

прогнозних цін на енергоносії та тарифів на оплату комунальних послуг;

 

необхідності передбачення нових (порівняно з поточним бюджетним періодом) першочергових видатків, у тому числі тих, що мають періодичний характер;

 

необхідності оптимізації витрат, у тому числі шляхом концентрації ресурсів на пріоритетних напрямах діяльності, скорочення непершочергових та виключення неефективних витрат тощо.

 

3. Граничні показники уточнюються фінансовим відділом з урахуванням:

 

доведених Міністерством фінансів України особливостей складання розрахунків до проєктів місцевих бюджетів на плановий бюджетний період, зокрема в частині міжбюджетних трансфертів;

 

внесених змін до стратегічних та програмних документів розвитку територіальної громади, зокрема стратегій (стратегії розвитку територіальних громад/плану економічного та соціального розвитку територіальних громад, регіональної стратегії розвитку, Державної стратегії регіонального розвитку на середньостроковий період), планів реалізацій відповідних стратегій;

 

прийнятих нормативно-правових актів, які впливають на показники місцевого бюджету в середньостроковому періоді;

 

уточнених показників надходжень загального фонду, очікуваних показників надходжень спеціального фонду поточного бюджетного періоду;

 

прийнятих управлінських рішень Локницької сільської ради.

 

4. Фінансовий відділ доводить до головних розпорядників інструкцію з підготовки бюджетних запитів, яка визначає підхід до розрахунку граничних показників, термін та порядок подання фінансовому відділу бюджетних запитів, може передбачати можливі додаткові фінансові обмеження, містити інші вимоги, яких мають дотримуватися головні розпорядники під час складання бюджетних запитів.

 

5. Граничні показники доводяться фінансовим відділом до головного розпорядника загальними сумами на плановий бюджетний період та наступні за плановим два бюджетні періоди за формою, затвердженою цією Інструкцією (додаток 1), та із зазначенням окремо обсягів:

 

видатків за загальним фондом, у тому числі видатків, джерелом яких є трансферти з державного та місцевих бюджетів;

 

видатків за спеціальним фондом (у разі необхідності зазначаються джерела їх надходжень);

 

надання кредитів із загального фонду.

 

III. Основні положення, порядок складання та аналіз бюджетного запиту

 

1. Головні розпорядники організовують розроблення бюджетних запитів для подання фінансовому відділу в порядку та терміни визначені цією Інструкцією та Інструкцією з підготовки бюджетних запитів місцевого бюджету затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 25.11.2024 року № 604.

 

Головні розпорядники, враховуючи вимоги фінансового відділу, забезпечують:

 

розподіл граничних показників видатків та надання кредитів, доведених фінансовим відділом, міжбюджетними програмами, дотримуючись принципів бюджетної системи України з урахуванням цілей та завдань, визначених стратегічними та програмними документами;

здійснення оцінки ефективності бюджетних програм, які вони пропонують для включення до проєкту місцевого бюджету, на предмет ефективності, результативності, доцільності тощо;

 

своєчасність, достовірність та зміст поданих фінансовому відділу бюджетних запитів, які мають містити всю інформацію, необхідну для аналізу показників проєкту бюджету сільської територіальної громади;

 

включення гендерних та кліматичних аспектів тощо.

 

Під час урахування гендерних аспектів у бюджетних запитах головні розпорядники мають керуватися нормативно-правовими актами та іншими документами, що містять інформацію про гендерну рівність, та розглядати включення гендерних аспектів до характеристик бюджетних програм шляхом визначення завдань бюджетної програми і відповідних результативних показників продукту та якості.

 

Під час врахування кліматичних аспектів слід застосовувати показники ефективності, пов’язані з питаннями адаптації до зміни клімату, відповідно до місцевих пріоритетів, спрямованих на заходи з пом’якшення кліматичних змін.

 

2. Головні розпорядники подають бюджетні запити до фінансового відділу за допомогою автоматизованої інформаційно-аналітичної системи у встановлені терміни, але не пізніше 01 листопада року, що передує плановому.

 

Разом із бюджетним запитом головний розпорядник подає необхідні для здійснення фінансовим відділом аналізу бюджетного запиту документи та матеріали, детальну інформацію за формами, які в разі потреби щороку фінансовий відділ доводить до головних розпорядників.

 

3. У разі подання головним розпорядником бюджетного запиту, складеного з порушенням вимог цієї Інструкції та Інструкції з підготовки бюджетних запитів місцевого бюджету затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 25.11.2024 року № 604, фінансовий відділ протягом трьох робочих днів з дня його отримання повідомляє відповідного головного розпорядника про необхідність доопрацювання такого бюджетного запиту. Доопрацьований бюджетний запит головний розпорядник подає до фінансового відділу не пізніше трьох робочих днів з дати отримання відповідного повідомлення.

 

4. Форми бюджетного запиту бюджету сільської територіальної громади заповнюються послідовно — Форма БЗ-2 заповнюється на підставі показників Форми БЗ-1.

 

5. З метою зіставлення показників за бюджетними програмами у разі змін у переліку бюджетних програм головного розпорядника показники за попередній та поточний бюджетні періоди приводяться у відповідність до Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, що формується у бюджетному запиті на середньостроковий період, та заповнюються тільки у Формі БЗ-1.

 

У разі якщо бюджетна програма не передбачається на 2026 рік:

 

показники поточного бюджетного періоду зазначаються окремим рядком;

 

показники за бюджетною програмою попереднього бюджетного періоду приводяться у відповідність до програмної класифікації видатків та кредитування бюджету поточного бюджетного періоду, а у разі якщо бюджетна програма у поточному бюджетному періоді не передбачена - зазначаються окремим рядком.

 

6. У разі якщо головний розпорядник у межах доведених фінансовим відділом граничного обсягу та індикативних прогнозних показників пропонують зменшити порівняно з поточним бюджетним періодом видатки та/або надання кредитів загального фонду бюджету за одними бюджетними програмами та збільшити за іншими, такі пропозиції мають бути обґрунтовані в частині необхідності такого перерозподілу та можливості реалізації головним розпорядником відповідних бюджетних програм у запропонованих обсягах.

 

7. Фінансовий відділ здійснює аналіз отриманих від головних розпорядників бюджетних запитів щодо відповідності граничним показникам, а також вимогам цієї Інструкції та Інструкції з підготовки бюджетних запитів місцевого бюджету затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 25.11.2024 року № 604., зокрема щодо врахування в бюджетних програмах гендерних аспектів.

 

8. Фінансовий відділ вживає заходів для усунення розбіжностей з головними розпорядниками щодо показників, що містяться у бюджетних запитах (проводить наради, консультації, робочі зустрічі тощо).

 

9. За результатами вжитих заходів фінансовий відділ доводить до головних розпорядників уточнені граничні показники, відповідно до яких головний розпорядник надає уточнений бюджетний запит у терміни, визначені фінансовим відділом.

 

10. Головні розпорядники забезпечують уточнення бюджетних запитів з використанням автоматизованої інформаційно-аналітичної системи та у триденний строк подають їх до фіноргану.

11. Інформація, що міститься у бюджетних запитах, є основою для складання проєкту рішення про бюджет сільської територіальної громади.

 

IV. Порядок заповнення Форми БЗ-1

 

1. Форма БЗ-1 призначена для подання інформації про мету діяльності головного розпорядника та інформації про досягнення цілей, формування та/або реалізацію яких забезпечує головний розпорядник, за рахунок коштів загального та спеціального фондів у межах граничних показників, доведених фінансовим відділом.

 

2. До Форми БЗ-1 включаються цілі та показники їх досягнення, а також розподіл видатків та надання кредитів за бюджетними програмами.

 

3. У пункті 1 зазначаються найменування головного розпорядника, код Типової відомчої класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, код за ЄДРПОУ, а також код бюджету.

 

4. У пункті 2 зазначається мета діяльності головного розпорядника.

 

5. У пункті 3 наводиться перелік цілей, реалізацію яких забезпечує головний розпорядник коштів місцевого бюджету, зокрема таких, що висвітлюють врахування гендерного аспекту, а також показники їх досягнення за рахунок коштів загального та спеціального фондів разом:

 

у графах 1, 2 — порядковий номер та найменування цілі;

 

у графі 3 — одиниця виміру показника досягнення цілей;

 

у графі 4 — показники відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період;

 

у графі 5 — показники, затверджені розписом на поточний бюджетний період;

 

у графах 6–8 — розподіл граничних показників на середньостроковий період.

 

Кількість цілей в одного головного розпорядника не має перевищувати п’яти, а кількість показників досягнення однієї цілі, як правило, не має перевищувати трьох. Показники досягнення цілей, визначені для однієї цілі, не мають дублюватися для іншої. Для показників досягнення цілей, що потребують методологічних роз’яснень їх змісту, головний розпорядник розробляє методику їх розрахунку.

6. У пункті 4 подається інформація щодо обсягів та структури видатків і надання кредитів за усіма бюджетними програмами.

 

У підпункті 4.1 пункту 4 зазначаються відповідальні виконавці бюджетних програм та інформація щодо розподілу граничних показників за загальним та спеціальним фондами на відповідні роки за усіма бюджетними програмами, які є у головного розпорядника:

 

у графі 1 — номер цілі, визначеної у пункті 3 цієї форми;

 

у графах 2–4 — код відповідної класифікації видатків та кредитування бюджету;

 

у графі 5 — найменування відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету;

 

у графі 6 (20__ рік (звіт)) — показники відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період;

 

у графі 7 (20__ рік (затверджено)) — показники, затверджені розписом на поточний бюджетний період;

 

у графах 8–10 (20__ рік (план)) — розподіл граничних показників на середньостроковий період.

 

У підпункті 4.2 пункту 4 наводяться пояснення щодо запропонованих головним розпорядником основних змін у структурі видатків та надання кредитів за бюджетними програмами на плановий бюджетний період порівняно з поточним та попереднім бюджетними періодами та інформація щодо впливу цих змін на досягнення цілей.

 

V. Порядок заповнення Форми БЗ-2

 

1. Форма БЗ-2 призначена для наведення детальної інформації за кожною бюджетною програмою, що пропонуються до виконання у середньостроковому бюджетному періоді.

 

2. Інформація, що наводиться у Формі БЗ-2, узгоджується з інформацією, наведеною у Формі БЗ-1.

 

Форма БЗ-2 не заповнюється за бюджетними програмами резервного фонду місцевого бюджету та міжбюджетних трансфертів.

 

3. Характеристики бюджетної програми, що подаються у Формі БЗ-2, повинні мати зв’язок з цілями та показниками їх досягнення, наведеними у пункті 3 Форми БЗ-1.

 

4. Мета, завдання та напрями бюджетної програми визначаються відповідно до положень наказу Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2014 року за № 1103/25880.

 

5. У пункті 1 зазначаються найменування головного розпорядника, код Типової відомчої класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, код за ЄДРПОУ, а також код бюджету.

 

6. У пункті 2 зазначаються найменування відповідального виконавця бюджетної програми, код Типової відомчої класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету та номер у системі головного розпорядника, код за ЄДРПОУ.

 

7. У пункті 3 зазначаються найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету, код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, а також код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету.

 

8. У пункті 4 зазначається/зазначаються ціль/цілі, на досягнення якої/яких спрямована бюджетна програма, мета, завдання та законодавчі підстави реалізації бюджетної програми:

 

у підпункті 4.1 — ціль/цілі, на досягнення якої/яких спрямована бюджетна програма;

 

у підпункті 4.2 — мета бюджетної програми;

 

у підпункті 4.3 — завдання бюджетної програми;

 

у підпункті 4.4 — нормативно-правові акти, які є підставою для реалізації бюджетної програми.

 

9. У пункті 5 зазначаються усі надходження для виконання бюджетної програми, підстави та обґрунтування надходжень спеціального фонду.

 

Надходження загального фонду зазначаються з урахуванням міжбюджетних трансфертів, доведених у граничних показниках.

 

У підпункті 5.1 пункту 5 зазначаються надходження для виконання бюджетної програми за результатами звітного бюджетного періоду, на поточний бюджетний період та на середньостроковий період.

 

Показники, зазначені у рядку «загальний фонд, у тому числі:» у графах 3–7 підпункту 5.1 пункту 5, мають відповідати показникам, зазначеним у рядку «загальний фонд» у графах 6–10 підпункту 4.1 пункту 4 Форми БЗ-1 за відповідною бюджетною програмою.

 

Під час заповнення підпункту 5.1 пункту 5 у частині власних надходжень бюджетних установ головні розпорядники керуються частиною четвертою статті 13 Кодексу. Власні надходження бюджетних установ визначаються головним розпорядником за наявності підстави, про яку необхідно зазначити під час заповнення підпункту 5.2 пункту 5.

 

Повернення кредитів до бюджету відображаються зі знаком «—».

 

У разі, якщо за бюджетною програмою плануються надходження за спеціальним фондом, про це зазначається у підпункті 5.2 пункту 5 і наводяться:

 

нормативно-правові акти з посиланням на конкретні статті (пункти), якими надано повноваження на отримання надходжень спеціального фонду;

 

основні підходи до розрахунку власних надходжень бюджетних установ, інших надходжень спеціального фонду на середньостроковий період;

 

пояснення щодо зміни показників на плановий бюджетний період порівняно з відповідними показниками на поточний та попередній бюджетні періоди.

 

Загальний обсяг надходжень для виконання бюджетної програми у графах 3–7 у рядку «УСЬОГО, у тому числі:» розраховується як сума надходжень загального фонду (рядок «загальний фонд, у тому числі:») та спеціального фонду (рядок «спеціальний фонд, у тому числі:»).

 

10. У пункті 6 зазначаються видатки (підпункт 6.1) або надання кредитів (підпункт 6.2) за загальним та спеціальним фондами у розрізі Економічної класифікації видатків бюджету, Класифікації кредитування бюджету відповідно:

у графах 1, 2 підпунктів 6.1, 6.2 — коди Економічної класифікації видатків бюджету / коди Класифікації кредитування бюджету та їх найменування;

 

у графі 3 підпунктів 6.1, 6.2 (20___ рік (звіт)) — видатки або надання кредитів відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період;

 

у графі 4 підпунктів 6.1, 6.2 (20___ рік (затверджено)) — показники, затверджені розписом на поточний бюджетний період;

 

у графах 5–7 підпунктів 6.1, 6.2 (20___ рік (план)) — розподіл граничних показників на середньостроковий період.

 

Показники, зазначені у графах 3–7 у рядку «загальний фонд» підпункту 6.1 пункту 6 та у графах 3–7 у рядку «загальний фонд» підпункту 6.2 пункту 6, мають дорівнювати показникам у графах 6–10 у рядку «загальний фонд» підпункту 4.1 пункту 4 Форми БЗ-1 відповідної бюджетної програми і показникам у графах 3–7 у рядку «загальний фонд, у тому числі:» підпункту 5.1 пункту 5 Форми БЗ-2.

 

Показники, зазначені у графах 3–7 у рядку «спеціальний фонд, у тому числі:» підпункту 6.1 пункту 6 та у графах 3–7 у рядку «спеціальний фонд, у тому числі:» підпункту 6.2 пункту 6, мають дорівнювати показникам у графах 6–10 у рядку «спеціальний фонд, у тому числі:» підпункту 4.1 пункту 4 Форми БЗ-1 відповідної бюджетної програми і показникам у графах 3–7 у рядку «спеціальний фонд, у тому числі:» підпункту 5.1 пункту 5 Форми БЗ-2.

 

Під час заповнення підпункту 6.1 пункту 6 необхідно відображати видатки у розрізі кодів повної Економічної класифікації видатків бюджету.

 

Під час заповнення підпункту 6.2 пункту 6 показники надання кредитів потрібно відображати за кодами Класифікації кредитування бюджету 4110, 4210.

 

У підпункті 6.3 пункту 6 цієї Форми наводяться пояснення щодо основних змін, що пропонуються у структурі видатків/наданих кредитів за кодами Економічної класифікації видатків/Класифікації кредитування бюджету на плановий бюджетний період порівняно з поточним та попереднім бюджетними періодами, та впливу цих змін на результативні показники бюджетної програми, досягнення мети, виконання завдань бюджетної програми.

 

11. У пункті 7 зазначаються обсяги видатків або надання кредитів за напрямами використання бюджетних коштів, виконання яких забезпечує реалізацію бюджетної програми, та пояснення щодо їх змін.

 

У підпункті 7.1 пункту 7 зазначаються обсяги видатків або надання кредитів за кожним напрямом використання бюджетних коштів за загальним та спеціальним фондами, виконання яких забезпечує реалізацію бюджетної програми:

 

у графах 1, 2 зазначаються порядковий номер та напрям використання бюджетних коштів;

 

у графі 3 (20___ рік (звіт)) — видатки або надання кредитів відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період;

 

у графі 4 (20___ рік (затверджено)) — показники, затверджені розписом на поточний бюджетний період;

 

у графах 5–7 (20___ рік (план)) — розподіл граничних показників на середньостроковий період.

 

Показники у рядках «УСЬОГО, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд, у тому числі:» у графах 3–7 підпункту 7.1 пункту 7 мають дорівнювати показникам у рядках «УСЬОГО, у тому числі:», «загальний фонд, у тому числі», «спеціальний фонд, у тому числі:» у графах 3–7 підпункту 5.1 пункту 5 Форми БЗ-2 та показникам у рядках «УСЬОГО, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд, у тому числі:» у графах 3–7 підпункту 6.1 пункту 6 або підпункту 6.2 пункту 6 Форми БЗ-2. У підпункті 7.2 пункту 7 наводиться пояснення щодо основних змін, що пропонуються у структурі видатків/наданих кредитів за напрямами використання бюджетних коштів на плановий бюджетний період порівняно з поточним та попереднім бюджетними періодами, та впливу цих змін на результативні показники бюджетної програми, досягнення мети, виконання завдань бюджетної програми.

 

12. У пункті 8 Форми БЗ-2 наводяться результативні показники бюджетної програми, досягнені та яких планується досягти за відповідними групами.

 

Результативні показники бюджетних програм визначаються відповідно до Загальних вимог до визначення результативних показників бюджетних програм, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 10 грудня 2010 року № 1536, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 02 липня 2015 року за № 771/27216 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15 червня 2015 року № 553).

 

Водночас головні розпорядники самостійно обирають із визначеного Міністерством фінансів України переліку результативних показників бюджетних програм ті, які максимально ефективно та у повному обсязі відображають результати виконання бюджетних програм.

 

У підпункті 8.1 пункту 8 Форми БЗ-2 зазначаються результативні показники бюджетної програми за попередній та на поточний бюджетні періоди. У підпункті 8.2 пункту 8 цієї Форми — результативні показники на середньостроковий період.

 

У підпункті 8.3 пункту 8 подаються пояснення щодо динаміки основних результативних показників та досягнення мети, виконання завдань бюджетної програми у середньостроковому періоді.

 

13. У разі якщо для виконання бюджетної програми залучаються працівники бюджетних установ, інформація про їх чисельність у розрізі категорій працівників наводиться у пункті 9 Форми БЗ-2:

 

у графах 3, 5, 7, 9 — затверджена чисельність працівників;

 

у графах 4, 6 — чисельність працівників, фактично зайнятих у попередньому бюджетному періоді;

 

у графах 8, 10 — чисельність працівників, фактично зайнятих у поточному бюджетному періоді станом на 01 жовтня року, що передує плановому;

 

у графах 11–16 — чисельність працівників на середньостроковий період.

 

Затверджена чисельність працівників та фактично зайнятих працівників наводиться за загальним і спеціальним фондами окремо. У разі якщо згідно з чинним законодавством працівники, що отримують основну заробітну плату за рахунок загального фонду, отримують додаткову заробітну плату зі спеціального фонду або працюють за сумісництвом у підрозділі, що утримується за рахунок коштів спеціального фонду, чисельність таких працівників враховується і за загальним, і за спеціальним фондами, а також додатково зазначається в рядку «з них працівники, оплата праці яких здійснюється також із загального фонду» у графах 5, 6, 9, 10, 12, 14, 16.

 

Показники чисельності працівників мають узгоджуватися з відповідними показниками видатків у пункті 6.1 пункту 6 Форми БЗ-2.

 

14. Якщо у межах бюджетної програми виконуються місцеві/регіональні програми, відповідна інформація наводиться у пункті 10 Форми БЗ-2.

 

У підпункті 10.1 пункту 10 цієї Форми зазначаються місцеві/регіональні програми та обсяг видатків на їх реалізацію за попередній та на поточний бюджетні періоди. У підпункті 10.2 пункту 10 цієї Форми — програми на середньостроковий період.

У підпункті 10.1 пункту 10 цієї Форми зазначаються:

 

у графі 1 — порядковий номер;

 

у графах 2, 3 — найменування місцевої/регіональної програми, документ, яким затверджено місцеву/регіональну програму (дата та номер);

 

у графах 4, 5 — видатки або надання кредитів на виконання місцевих/регіональних програм відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період за загальним та спеціальним фондами окремо;

 

у графах 7, 8 — показники, затверджені розписом на поточний бюджетний період на виконання місцевих/регіональних програм;

 

у графах 6 та 9 — суми видатків/надання кредитів на виконання місцевих/регіональних програм за загальним та спеціальним фондами разом.

 

У підпункті 10.2 пункту 10 цієї Форми зазначаються:

 

у графі 1 — порядковий номер;                                           

 

у графах 2, 3 — найменування місцевої/регіональної програми, документ, яким затверджено місцеву/регіональну програму (дата та номер);

 

у графах 4, 5, 7, 8, 10, 11 — розподіл граничних показників на середньостроковий період за загальним та спеціальним фондами окремо;

 

у графах 6, 9 та 12 — суми видатків/надання кредитів на виконання місцевих/регіональних програм за загальним та спеціальним фондами разом.

 

15. У пункті 11 зазначаються обсяги капітальних вкладень у розрізі інвестиційних проєктів, які виконуються в межах бюджетної програми за спеціальним фондом:

 

у графі 1 — найменування інвестиційного проєкту;

 

у графі 2 — загальний період реалізації проєкту (рік початку і завершення);

 

у графі 3 — загальна вартість проєкту;

 

у графі 4 (20___ рік (звіт)) — показники відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період;

 

у графі 6 (20___ рік (затверджено)) — показники, затверджені розписом на поточний бюджетний період;

 

у графах 8, 10, 12 (20___ рік (план)) — розподіл граничних показників на середньостроковий період;

 

у графах 5, 7, 9, 11, 13 — очікуваний рівень готовності проєкту на кінець кожного бюджетного періоду у відсотках.

 

Загальний обсяг капітальних вкладень місцевого бюджету у графах 3, 4, 6, 8, 10, 12 у рядку «УСЬОГО» розраховується як сума обсягів видатків на реалізацію усіх інвестиційних проєктів.

 

Під час формування переліку таких інвестиційних проєктів необхідно враховувати положення розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 червня 2024 року № 588-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Дорожньої карти реформування управління публічними інвестиціями на 2024–2028 роки».

 

16. У пункті 12 необхідно зазначити інформацію про рівень досягнення мети та виконання завдань бюджетної програми під час використання відповідного обсягу бюджетних коштів у попередньому бюджетному періоді, очікувані результати використання коштів у поточному бюджетному періоді, а також обґрунтування необхідності передбачення коштів за бюджетною програмою на середньостроковий період за загальним (підпункт 12.1) та спеціальним (підпункт 12.2) фондами окремо та з урахуванням гендерного аспекту.

 

17. Інформація, наведена у Формі-2, використовується для формування паспорта бюджетної програми відповідно до положень наказу Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2014 року за № 1103/25880.

 

 

 

Начальник фінансового відділу

Локницької сільської ради                                                        Марія ЗАМАШНА

Додаток 2
до Інструкції з підготовки
бюджетних запитів на плановий 2026 рік та наступні два бюджетні періоди

(пункт 3 розділу І)

Бюджетний запит на 20___–20___ роки загальний
(Форма 20___-1)

1.

_____________________________________________________________

(найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету)

_____________________________________

(код Типової відомчої класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету)

___________________

(код за ЄДРПОУ)

_____________________

(код бюджету)

2. Мета діяльності головного розпорядника коштів місцевого бюджету

______________________________________________________________________________________________________________________________

3. Цілі державної, регіональної та місцевої політик у відповідній сфері діяльності, формування та/або реалізацію якої забезпечує головний розпорядник коштів місцевого бюджету, і показники їх досягнення

№ з/п

Найменування

Одиниця виміру

20___ рік

(звіт)

20___ рік

(затверджено)

20___ рік

(план)

20___ рік

(план)

20___ рік

(план)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

 

1

Ціль 1

1.1

Показник досягнення цілі 1

 

 

 

 

 

 

 

1.2

Показник досягнення цілі 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Ціль 2

2.1

Показник досягнення цілі 2

 

 

 

 

 

 

 

2.2

Показник досягнення цілі 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Ціль 3

3.1

Показник досягнення цілі 3

 

 

 

 

 

 

 

3.2

Показник досягнення цілі 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Видатки та надання кредитів:

4.1. Розподіл граничних показників видатків та надання кредитів на 20___–20___ роки за бюджетними програмами:

(грн)

Номер цілі державної політики

Код
Програмної класифікації видатків та
кредитування місцевого бюджету

Код
Типової програмної класифікації видатків та
кредитування місцевого бюджету

Код
Функціональної класифікації видатків та
кредитування бюджету

Найменування відповідального виконавця, найменування бюджетної програми
згідно з Типовою програмною класифікацією видатків
та кредитування місцевого бюджету

20___ рік

(звіт)

20___ рік

(затверджено)

20___ рік

(план)

20___ рік

(план)

20___ рік

(план)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

×

×

×

×

Відповідальний виконавець 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бюджетна програма 1, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

×

×

×

загальний фонд

 

 

 

 

 

×

×

×

×

спеціальний фонд, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

×

×

×

бюджет розвитку

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бюджетна програма 2, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

×

×

×

загальний фонд

 

 

 

 

 

×

×

×

×

спеціальний фонд, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

×

×

×

бюджет розвитку

 

 

 

 

 

×

×

×

×

Відповідальний виконавець 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бюджетна програма 1, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

×

×

×

загальний фонд

 

 

 

 

 

×

×

×

×

спеціальний фонд, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

×

×

×

бюджет розвитку

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бюджетна програма 2, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

×

×

×

загальний фонд

 

 

 

 

 

×

×

×

×

спеціальний фонд, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

×

×

×

бюджет розвитку

 

 

 

 

 

×

×

×

×

УСЬОГО, у тому числі:

 

 

 

 

 

 

×

×

×

×

загальний фонд

 

 

 

 

 

×

×

×

×

спеціальний фонд, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

×

×

×

бюджет розвитку

 

 

 

 

 

 

4.2. Пояснення щодо запропонованих змін у структурі видатків та надання кредитів за бюджетними програмами та впливу цих змін на досягнення цілей державної політики

_____________________________________________________________________________________________________________________________

 

Керівник установи —
головного розпорядника бюджетних коштів

_____________________

(підпис)

___________________________________________________

 (Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ)

 

Додаток 3
до Інструкції з підготовки
бюджетних запитів на плановий 2026 рік та наступні два бюджетні періоди

(пункт 3 розділу І)

Бюджетний запит на 20___–20___ роки індивідуальний
(Форма 20___-2)

1.

__________________________________________________________

(найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету)

_________________________________________

(код Типової відомчої класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету)

_____________________

(код за ЄДРПОУ)

______________________

(код бюджету)

2.

__________________________________________________________

(найменування відповідального виконавця)

_________________________________________

(код Типової відомчої класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету
та номер у системі головного розпорядника
коштів місцевого бюджету)

_____________________

(код за ЄДРПОУ)

 

3.

__________________________________________________________

(найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету)

_________________________________________

(код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету)

_____________________

(код Типової
програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету)

______________________

(код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету)

 

4. Ціль державної, регіональної та місцевої політик, мета, завдання та підстави реалізації бюджетної програми на 20___–20___ роки:

4.1. Ціль державної, регіональної та місцевої політик

_____________________________________________________________________________________________________________________________

4.2. Мета бюджетної програми

_____________________________________________________________________________________________________________________________

4.3. Завдання бюджетної програми:

 ___________________________________________________________________________________________________________________________

 ___________________________________________________________________________________________________________________________

4.4. Підстави для реалізації бюджетної програми

_____________________________________________________________________________________________________________________________

5. Надходження для виконання бюджетної програми:

5.1. Надходження для виконання бюджетної програми у 20___–20___ роках:

(грн)

Код бюджетної класифікації

Найменування

20___ рік

(звіт)

20___ рік

(затверджено)

20___ рік

(план)

20___ рік

(план)

20___ рік

(план)

1

2

3

4

5

6

7

×

УСЬОГО, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

загальний фонд, у тому числі:

 

 

 

 

 

 

міжбюджетний трансферт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

×

спеціальний фонд, у тому числі:

 

 

 

 

 

 

міжбюджетний трансферт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

власні надходження бюджетних установ за видами надходжень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

повернення кредитів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.2. Підстави для отримання надходжень спеціального фонду та обґрунтування їх обсягів

_____________________________________________________________________________________________________________________________

6. Видатки / надання кредитів за кодами Економічної класифікації видатків / Класифікації кредитування бюджету:

6.1. Видатки за кодами Економічної класифікації видатків бюджету у 20___–20___ роках:

(грн)

Код Економічної класифікації видатків бюджету

Найменування

20___ рік

(звіт)

20___ рік

(затверджено)

20___ рік

(план)

20___ рік

(план)

20___ рік

(план)

1

2

3

4

5

6

7

 

 

 

 

 

 

 

×

загальний фонд

 

 

 

 

 

×

спеціальний фонд, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

бюджет розвитку

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

×

загальний фонд

 

 

 

 

 

×

спеціальний фонд, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

бюджет розвитку

 

 

 

 

 

×

УСЬОГО, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

загальний фонд

 

 

 

 

 

×

спеціальний фонд, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

бюджет розвитку

 

 

 

 

 

6.2. Надання кредитів за кодами Класифікації кредитування бюджету у 20___–20___ роках:

(грн)

Код Класифікації кредитування бюджету

Найменування

20___ рік

(звіт)

20___ рік

(затверджено)

20___ рік

(план)

20___ рік

(план)

20___ рік

(план)

1

2

3

4

5

6

7

 

 

 

 

 

 

 

×

загальний фонд

 

 

 

 

 

×

спеціальний фонд, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

бюджет розвитку

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

×

загальний фонд

 

 

 

 

 

×

спеціальний фонд, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

бюджет розвитку

 

 

 

 

 

×

УСЬОГО, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

загальний фонд

 

 

 

 

 

×

спеціальний фонд, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

бюджет розвитку

 

 

 

 

 

 

6.3. Пояснення щодо запропонованих змін у структурі видатків / наданих кредитів та впливу цих змін на результативні показники, досягнення мети, виконання завдань бюджетної програми

_____________________________________________________________________________________________________________________________

7. Видатки / надання кредитів за напрямами використання бюджетних коштів:

7.1. Видатки / надання кредитів за напрямами використання бюджетних коштів у 20___–20___ роках:

(грн)

з/п

Напрями використання бюджетних коштів

20___ рік

(звіт)

20___ рік

(затверджено)

20___ рік

(план)

20___ рік

(план)

20___ рік

(план)

1

2

3

4

5

6

7

1

Напрям використання бюджетних коштів 1, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

загальний фонд

 

 

 

 

 

×

спеціальний фонд, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

бюджет розвитку

 

 

 

 

 

2

Напрям використання бюджетних коштів 2, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

загальний фонд

 

 

 

 

 

×

спеціальний фонд, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

бюджет розвитку

 

 

 

 

 

×

УСЬОГО, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

загальний фонд

 

 

 

 

 

×

спеціальний фонд, у тому числі:

 

 

 

 

 

×

бюджет розвитку

 

 

 

 

 

 

7.2. Пояснення щодо запропонованих змін у структурі видатків / наданих кредитів за напрямами використання бюджетних коштів та впливу цих змін на результативні показники, досягнення мети, виконання завдань бюджетної програми

_____________________________________________________________________________________________________________________________

8. Результативні показники бюджетної програми:

8.1. Результативні показники бюджетної програми у 20___–20___ роках:

№ з/п

Показники

Одиниця виміру

Джерело інформації

20___ рік (звіт)

20___ рік (затверджено)

загальний фонд

спеціальний фонд

разом

(5 + 6)

загальний фонд

спеціальний фонд

разом

(8 + 9)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

затрат

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

продукту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ефективності

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

якості

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.2. Результативні показники бюджетної програми у 20___–20___ роках:

№ з/п

Показники

Одиниця виміру

Джерело інформації

20___ рік (план)

20___ рік (план)

20___ рік (план)

загальний фонд

спеціальний фонд

разом

(5 + 6)

загальний фонд

спеціальний фонд

разом

(8 + 9)

загальний фонд

спеціальний фонд

разом

(11 + 12)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

затрат

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

продукту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ефективності

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

якості

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.3. Пояснення щодо динаміки результативних показників та досягнення мети, виконання завдань бюджетної програми

_____________________________________________________________________________________________________________________________

9. Чисельність зайнятих у бюджетних установах:

№ з/п

Категорії працівників

20___ рік (звіт)

20___ рік (затверджено)

20___ рік (план)

20___ рік (план)

20___ рік (план)

загальний фонд

спеціальний фонд

загальний фонд

спеціальний фонд

загальний фонд

спеціальний

фонд

загальний фонд

спеціальний

фонд

загальний фонд

спеціальний

фонд

 

затверджено

фактично зайняті

затверджено

фактично зайняті

затверджено

фактично зайняті

затверджено

фактично зайняті

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

з них працівники, оплата праці яких здійснюється також із загального фонду

×

×

 

 

×

×

 

 

×

 

×

 

×

 

 

 

10. Місцеві/регіональні програми, які виконуються в межах бюджетної програми:

10.1. Місцеві/регіональні програми, які виконуються в межах бюджетної програми у 20___–20___ роках:

(грн)

№ з/п

Найменування місцевої/регіональної програми

Документ, яким затверджено місцеву/регіональну програму

20___ рік (звіт)

20___ рік (затверджено)

загальний фонд

спеціальний фонд

разом (4 + 5)

загальний фонд

спеціальний фонд

разом (7 + 8)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

                   

 

10.2. Місцеві/регіональні програми, які виконуються в межах бюджетної програми у 20___–20___ роках:

(грн)

№ з/п

Найменування місцевої/
регіональної програми

Документ, яким затверджено місцеву/регіональну програму

20___ рік (план)

20___ рік (план)

20___ рік (план)

загальний фонд

спеціальний фонд

разом

(4 + 5)

загальний фонд

спеціальний фонд

разом

(7 + 8)

загальний фонд

спеціальний фонд

разом

(10 + 11)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                             

11. Інвестиційні проєкти, які виконуються в межах бюджетної програми за рахунок коштів спеціального фонду у 20___–20___ роках:

Найменування інвестиційного проєкту

Загальний період реалізації проєкту (рік початку і завершення)

Загальна вартість проєкту

20___ рік (звіт)

20___ рік (затверджено)

20___ рік (план)

20___ рік (план)

20___ рік (план)

Обсяг коштів місцевого бюджету,
грн

Рівень готовності об’єкта на кінець бюджетного періоду, %

Обсяг коштів місцевого бюджету,
грн

Рівень готовності об’єкта на кінець бюджетного періоду, %

Обсяг коштів місцевого бюджету,
грн

Рівень готовності об’єкта на кінець бюджетного періоду, %

Обсяг коштів місцевого бюджету,
грн

Рівень готовності об’єкта на кінець бюджетного періоду, %

Обсяг коштів місцевого бюджету,
грн

Рівень готовності об’єкта на кінець бюджетного періоду, %

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УСЬОГО

×

 

 

×

 

×

 

×

 

×

 

×

12. Аналіз результатів, досягнутих внаслідок використання коштів, очікувані результати та необхідність передбачення видатків за бюджетною програмою.

12.1. Аналіз результатів, досягнутих внаслідок використання коштів загального фонду бюджету у 20___ році, очікувані результати у 20___ році, обґрунтування необхідності передбачення видатків на 20___–20___ роки.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

12.2. Аналіз результатів, досягнутих внаслідок використання коштів спеціального фонду бюджету у 20___ році, та очікувані результати у 20___ році.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Керівник установи —
головного розпорядника коштів

_____________________

(підпис)

___________________________________________________

 (Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ)

 

 

 

 


« повернутися до розділу «Розпорядчі документи»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь