Колошва Олександр Васильович с. Заозео'я

Колошва Олександр Васильович

04.01.1967-21.01.2024 р.

Колошва Олександр Васильович народився 4 січня 1967 року в  селі Петрівка Генічеського району  Херсонської області.

19 січня 1977 року разом із батьками, сестрою і братом переїхав у село Заозер’я Зарічненського району Рівненської області. Батьки  працювали в колгоспі. Мама була дояркою, батько працював трактористом і різноробочим.

Початкову освіту здобував у Заозер’янській школі,  а базову середню освіту отримав у Задовженській школі.  Після закінчення  8 класу продовжив начання у ПТУ  в смт. Любешів Волинської області, де здобув професію  столяра - будівельника. Після  трьох років навчання у ПТУ виконував свій військовий обов’язок  з 21.11.1985 р. по 12.12. 1987 р. (був механіком по озброєнню у льотних військах) у Грузії.

Після демобілізації почав їздити по заробітках, під час яких у 1989 році в Дніпропетровській області Новомосковського району села Керносівка познайомився з майбутньою дружиною Надією . Молоді люди одружилися  22.09.1990 року і повернулися в рідне село Олександра Заозер’я. Чоловік працював у колгоспі різноробочим, а пізніше дояром до розпаду колгоспу.

У подружжя народилося п’ятеро дітей, двоє з яких померло. Виростили і виховали трьох донечок Віту, Олену та Олександру,  видали заміж і раділи народженню 12 онуків.

15.05.2023 р. у віці 56 років був мобілізований до лав ЗСУ, пішов захищати свою Батьківщину та своїх рідних.

21 січня 2024 року внаслідок тяжкого поранення в ході бою стрілець 3 стрілкового відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А7065, солдат Колошва Олександр Васильович 04.01.1967 року народження, житель с.Заозер'я помер в стабілізаційному пункті м.Часів Яр після евакуації з поля бою в районі населеного пункту Богданівка Бахмутського району Донецької області.

У Героя залишилися дружина, дочки та внуки.

Похований воїн на кладовищі в селі Заозер'я.