Полівко Віталій Миколайович с. Любинь

Фото без опису                                                                       ПОЛІВКО ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

30.07.1994 - 10.01.2024 р

Віталій Полівко народився 30 липня 1994 року в с. Любинь. Закінчив Кутинську ЗОШ І-ІІІ ступенів в 2012 році.

Навчався посередньо, найбільше любив і знав предмети біологію, географію, фізичну культуру та Захист Вітчизни, що мабуть і стало в майбутньому основою для високих патріотичних почуттів захисника України.

З 2012-2015 р. навчався в коледжі за спеціальністю «Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції» у період 2012-2015рр.

Класним керівником була Комелькова Олена Сергіївна, яка сказала: «Віталій Полівко був доброзичливим, щирим, з гарним почуттям гумору, активним та товариським студентом. Він завжди був на позитиві та заражав позитивною енергією усіх навколо». Викладач Мінаєва Наталія Леонідівна, пригадуючи свого студента, розповіла: «Віталій був першим моїм студентом, в якого була керівником дипломного проєкту. Запам’ятався тим, що, завжди здавав все відповідно до встановлених термінів та вимог викладача.

Коли Віталій приходив у відпустку – говорив односельчанам оптимістичні слова справжнього патріота : - Не хвилюйтеся, потрібно вірити в Перемогу, а ми переможемо неодмінно!

10 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на околицях населеного пункту Миролюбівка Покровського району Донецької області загинув молодший сержант, старший оператор відділення протитанкових ракетних комплексів взводу протитанкових ракетних комплексів військової частини А 4007 Полівко Віталій Миколайович.

Похований на кладовищі в рідному селі Любинь.

У загиблого героя залишились мама, брати.