Лицевич Ярослав Васильович

Лицевич Ярослав Васильович

19.06.1995-12.02.2024 р.

Водій кулеметного відділення взводу вогневої підтримки 1 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини А4638 солдат Лицевич Ярослав Васильович, 19 червня 1995 року народження, призваний на військову службу Вараським РТЦК та Сп 21 вересня 2022 року, вірний військовій присязі, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України, загинув, біля населеного пункту Авдіївка Донецької області 12 лютого 2024 року.

Ярослав Лицевич народився у с. Дідівка. Закінчив Нобельську загальноосвітню школу. Після закінчення 10 класу вступив у Любешівське професійне технічне училище на спеціальність будівельник.

У 2016 році закінчив Національний університет водного господарства та природокористування, у цьому ж році пішов служити у ЗСУ. Брав участь в АТО.

У 2022 році одружився, а в 2023 році народився синок Михайлик.

У Героя залишилися дружина, син, мати, сестра.

Похований воїн на кладовищі с. Нобель.