Кушнерук Ростислав Васильович с. Локниця

Фото без описуКушнерук Ростислав Васильович

28.11.1977 - 08.05.2023 р.

Ростислав Кушнерук народився 28 листопада 1977 року в селі Локниця Зарічненського району Рівненської області. У 1984 розпочав навчання у Локницькій середній школі, де у світ знань чорнявого, худорлявого хлопчика повела перша вчителька - Гайвук Лідія Миколаївна. Саме тут, серед друзів, навчання, спорту та мудрих повчань класного керівника, Гулюк Галини Степанівни, промайнули наступні роки навчання. Ростислав  закінчив  11 клас у 1994 році, після чого навчався водінню транспортних засобів у Володимирецькій автомобільній школі по підготовці спеціалістів для Збройних Сил.

У  1995-1996 роках Ростислав проходив військову службу в Криму, у морській піхоті ЗСУ.

Одружився у лютому 1999 року. Щоб забезпечити сім’ю, їздив на заробітки за кордон, де неодноразово стикався з шахрайством, будучи людиною чесною, довірливою.  Деякий  час працював у лісовому господарстві.

Ростислав Васильович був людиною «швидкою на підйом», добрим господарем, затятим рибалкою та грибником. Він залишиться в пам’яті односельців добрим, чуйним, веселим, добродушним чоловіком, який завжди за потребою чи першим покликом приходив на допомогу іншим.

У жовтні 2022 року Ростислав Васильович безвідмовно, за покликом держави,  вирушив захищати Батьківщину.

Старший сержант Кушнерук Ростислав інспектор прикордонної служби 3 категорії – помічник гранатометника першого відділення інспекторів прикордонної служби другої прикордонної застави відділу прикордонної служби 08.05.2023 р. в районні населеного пункту Бахмут Донецької області отримав поранення, не сумісні з життям.

Похований воїн  на кладовищі в рідному селі Локниця.

У загиблого Героя залишилися дружина, дочка, син та сестри.

Загиблого воїна Кушнерука Ростислава Васильовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)