Загиблого воїна Кушнерука Ростислава Васильовича нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно)

Дата: 29.12.2023 17:40

Державні нагороди родинам  загиблих військових та невеличкі сувеніри для дітей вручила начальниця Вараської РВА Людмила Мариніна від Президента України чотирьом родинам полеглих захисників-прикордонників, серед яких наш полеглий захисник Ростислав Кушнерук.

За особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, згідно Указу Президента України Володимира Зеленського орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджно (посмертно):

Старшого сержанта Кушнерука Ростислава Васильовича (мешканець с. Локниця), отримав поранення, не сумісні з життям та загинув в районні населеного пункту Бахмут Донецької області. Нагороду ортимала дружина Кушнерук Єва Петрівна та діти Ірина, Віктор.

Світла пам’ять нашим Захисникам!