Пам'ятаємо!

Дата: 25.01.2024 08:58

Чотири роки тому Локницька громада втратила воїна-захисника Михайла Михайловича Ошурка 25.01.2020 року, загинув під час несення служби поблизу с. Троїцьке (Попаснянський район, Луганська область).

Ошурко Михайло народився 05.09.1998 р. с. Кутин Зарічненського району Рівненської області.

Закінчив Кутинську середню школу. Три роки навчався у Рівненському вищому професійному училищі Департаменту державної служби охорони при МВС України, де здобув спеціальність інкасатора та охоронника.

Після закінчення училища мав пропозиції піти працювати у охоронні фірми, однак вирішив спершу відслужити в армії У 2018 році був призваний на строкову службу. Проходив підготовку в навчальному центрі «Десна». Був направлений на службу в артилерійську військову частину. Під час служби прийняв рішення підписати контракт і продовжити службу. Як солдат – контрактник був направлений в зону ООС. Розвідник – гранатометник відділення оптичної розвідки. Перебуваав на другій лінії бойових дій, в районі Попасної на Луганщині.

Похований солдат на кладовищі у рідному селі Кутин.

Вічна пам’ять і шана Захиснику!