Локницька громада

Рівненська область, Вараський район

Справне протипожежне водопостачання – запорука оперативного та успішного гасіння пожежі

Дата: 02.05.2024 11:28
Кількість переглядів: 36

Фото без опису

 

Загальновідомо, що для успішного гасіння пожежі велику роль відіграє наявність поблизу протипожежного водопостачання. Це може бути і пожежна водойма, і пожежний гідрант, і водонапірна вежа, а також штучні та природні водойми (озеро, ставок, річка, тощо), до яких наявний під’їзд з твердим покриттям.

Зрозуміло, що для всіх об’єктів, а також і для житлового сектору, дуже потрібні справні та доступні джерела протипожежного водопостачання. Адже того запасу води, що вивозять пожежні автомобілі вистачає приблизно на 10 хвилин ефективного гасіння пожежі. Після чого необхідно встановлювати автомобіль на вододжерела, які мають постійно знаходитись у справному стані та вчасно обслуговуватись.

Проте інколи пошуки джерел пожежного водопостачання нагадують невеселий квест.

Тому, рятувальники звертаються з проханням до керівників підприємств, установ, організацій, органів місцевого самоврядування завчасно подбати про пожежну безпеку та виключно для себе з’ясувати, де рятувальники будуть брати воду у випадку пожежі. В якому стані найближчий пожежний гідрант чи водойма, а також в якому стані покажчики їх розташування та чи пофарбовані кришки люків в червоний колір. Чи забезпечені штучні та природні водойми під’їздами з майданчиками (пірсами) з твердим покриттям для встановлення пожежних автомобілів і забирання води будь-якої пори року.

Здійснення даної роботи гарантує ефективну роботу рятувальників під час пожежі. Адже пошуки вододжерел зазвичай збільшують час ліквідації пожежі та відповідно сприяє збільшенню збитків внаслідок неї.

 

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь